Reply on: Yzerman22 #47936:
No ja sa chystám do P2.D. Inak poznáš Petru Čápovú z budúcej P3.D? Úplne pohodová baba. ? A tie 80tky - to by sa dalo vyriešiť tým, že TAMy by boli nasadzované len na spoje Kúpalisko Matador a na Kopčany by išli 3605 a podobné. ?
Tomi
http://portal.cp.sk/Data/L603462_041212_8507.pdf
Najlepšie sú tie kilometre a poznámky na konci. ?