Reply on: tomas1 #47851:
v KE jazdia tri Novoplany. jeden s mechanickou prevodovkou, dva s automatickou. Neviem, ako ta druha automaicka v 5502, ale v 5501 radi velmi jemne, dvere maju takmer nehlucne dverne pohony. Boli vyrobene v Lucenci. V Poprade jazdia pravdepodobne uz dva Novoplany ako skolske vozdila, ale nasadzuju ich aj na mestske linky. Maju upravenu prednu aj zadnu cast a tonovane skla. Po technickej stranke neviem, nemam o nich blizsie informacie. Novoplan v dvojdverovej medzimestskej verzii s takymito upravami jazdi v SAD Zilina. Fotky mozem poslat na mail.
?
tomas1
Re #47805 81-71: Tie harmonikové karosy karosy v TT sú skoro ako nové, nakupovať secondhandové vozidlá je super nápad. Konečne sa nevozíme v tých Ikarusoch s dolámaným rámom alebo čím, s max. v=35km/h.
RE KLF #47816 - NIE!!! Prevez sa v tých TT exPraha Karosách a zistíš, že tie vozidla sú ešte celkom schopné.