Mám pár otázok--
1.) V čom spočívajú výhody polpantografov??
2.) Existuje nejaká skupina ktorá chodí odstraňovať grafitti z
vozidiel??
3.) Kde nájdem zmeny trás električiek od Septembra??
4.) Mohol by som individuálne chodiť odstraňovať grafitti z
vozidiel??Poprípade kde sa mám informovať??(Vrátnica vozovne
...)
Ďakujem
MAM 14 ROKOV A MOJA ZALUBA JE MHD ?
1.) V čom spočívajú výhody polpantografov??
2.) Existuje nejaká skupina ktorá chodí odstraňovať grafitti z
vozidiel??
3.) Kde nájdem zmeny trás električiek od Septembra??
4.) Mohol by som individuálne chodiť odstraňovať grafitti z
vozidiel??Poprípade kde sa mám informovať??(Vrátnica vozovne
...)
Ďakujem
MAM 14 ROKOV A MOJA ZALUBA JE MHD ?
hoppusmark
Čo sa týka SOR-ov... Na jednej strane máš pravdu, že kapacita stačiť nebude... Na druhej strane ale som trochu rád lebo sú to predsa len nové autobusy a máš tam väčšiu istotu že sa nepokazí(a nevypadne spoj..) Lebo doteraz sa mi na l.82 dosť často stávalo, že vypadla..Proste plynové karosy nenávidím ?
p.s. pri tejto príležitosti opäť pripomeniem že už ma celý DPB a mesto štve kvôli absolútnemu nenakupovaniu nových 12m a 18m nových busov!!!!!