Tá moderátorka to teda nejak nezvládla... Keď bola otázka o veľkokapacitných autobusoch, tak keď Weigl povedal o 7 malých autobusoch, tak moderátorka túto otázku považovala za zodpovedanú.
napisal som Otazka a malo to byt Odpoved. ?
Tomi
Ináč, hovorili o všetkom možnom, ale o zmenách k 5.9. ani nie 10 minút. Hlavná vec, že sme sa dozvedeli, že býva v okolí Jasovskej, že vie šoférovať autobus a že ešte nebol na dovolenke... ?