Skôr ako niekoho NEvoliť o 2 roky, by som navrhoval napísať daným posrancom mail a skúsiť ich presvedčiť o tom, že táto zmena je pre MHD a Bratislavčanov potrebná.
Tu sú adresy:
http://www.bratislava.sk/vismo5/o_utvar.asp?u=700000&id_org=700000&id_u=1197&p1=75231
Tu sú adresy:
http://www.bratislava.sk/vismo5/o_utvar.asp?u=700000&id_org=700000&id_u=1197&p1=75231
frenky
Podla mna je na tom o daco lepsie ako Krasnany Trnavka. Aj ked musim uznat, ze na Trnavke maju dielensky docinenia prevazne z vozmi, ktore maju do 10 rokov. Aj ked su tam aj "novsie" prirastky radu 16xx a 17xx, resp 26xx a 27xx. ?
A ked uz sme pri tej Trnavke, neda mi rypnut, je zaujimave, ze vozy z 1.DP su v lepsom stave ako vozy z 2.DP. Narazam tym najma na ik 415, resp 435. Juracke 435, to je cira katastrofa (najma vozy ako 2811, alebo 2822), az na par vynimiek. Tu sa ukazuje, do akej miery zavisi stav voza od sposobu jazdy. Ktory, ci sa to niekomu paci, alebo nie, je u vacsiny vodicov z Juraku otrasny. ?