Prajem všetkým šťastný Nový rok 2002 a do nového roku čo najmenej zmeškaných a vynechaných spojov!!!
No, co si pred par dnami pisal, ze Moravcik chce niake prachy pre BA...no, uz len to ze si tu o tom napisal dva dlhsie prispefky ma troska zarazilo...ale...Presne ten isty Moravcik /prim BA/ bol na zaciatku 90tych rokov velv. v Taliansku...A tam si ho az moooc dobre pamataju co je to za, s prepacenim, hajzla! Ten ma tzv "hrabaci komplex", teda, ze by ON nieco investoval-dal ludom a nie sebe...mozes cakat!
drink
po druhe: v Europe su urcite viac ako 2 mesta s 1000 mm rozchodom a vyrabaju sa aj nove elektricky, napr. http://www.siemens.com/page/1,3771,22362-0-18_3_22362-0,00.html (vsimli ste si rozchod v Baseli na fotkach uverejnenych na tejto stranke?)