http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=ikarus_280&no=13&id=27302aeef1f021f5f3f8f221
táto fotka dnes oslavuje 28. narodeniny. Gratulujem ?
táto fotka dnes oslavuje 28. narodeniny. Gratulujem ?
(drážny úrad by nás hnal)
Viem, je to off-topic, ale hadam vas zaujima aj daco ine ako MHD...
Ámos Keynes
Najjednoduchšie by zrejme bolo trhnúť Nové Mesto a magistrát o nejaký ten miliónik na jednu 24Trku alebo Trollino? Keď vravíš, že nové troly to majú automaticky. A jazdil by tam dokonca aj NP, aby aj postihnutý si mohli spraviť vychádzku do prírody. ? ?
BogMac: Keď si taký cien znalý, nevieš koľko by taká sranda jednostopová na Železnej až hore mohla stáť?