Reply on: KLF #44531:
No presne tak, nič moc. Vektra je určite krajšia, i ked mne sa osobne aj tak najviac páči SGP ULF jazdiace napríklad vo Viedni...
Ale je pekne, ze si zastancom tejto modernej formy ziskavania cistej energie, hoc sam ani nevies poriadne preco. Este tak odhalit new sposob, ako zvysit jeho ucinnost a sme svetove jednotky! VÚJE Trnava. jadrová energia - energia buducnosti!
To aj v BA budeme mat ?
KLF