Reply on: Peon #44237:
Nechcem teraz o vytazenosti tebou uvedenych liniek diskutovat, ale myslim si ze 30 SORov je dost vela a na tebou spominanych linkach by dokopy jazdili mozno 4 SORy, alebo pat.
?

kašlime na to.
Aspoň takých 5 ďalších mi chodí po rozume..
Peon
Viem, že 24 robí prejazd na 26, ale tá hádam nebýva až taká plná, aby kvôli nej bol na 24-ke po celý deň dlhý voz. Alebo nech spravia prejazd z 21 na 26 podobne ako je z 21 na 25...