Reply on: Ámos Keynes #44230:
To je v poriadku a to nerozporujem. Ale faktom je, že vždy je lepšie mať vypravenú krátku Vrakosu na linke kapacitne zaťaženej minibusovo, než mať vypravenú krátku Vrakosu na kĺbovej linke. Preto si myslím, že BA potrebuje AKÚTNE kĺbové autobusy a až potom midi- a minibusy.

S499.1023
Problém je však v tom, že BA mometálne AKÚTNE potrebuje VEĽKOKAPACITNÉ autobusy. Takže ako prvé sa mali nakúpiť klobásy, tie mohli na vyťažených linkách nahradiť sóla, sóla mohli nahradiť kindervajcia a kindervajcia mohli ísť na málo vyťažené a nové linky.
Na Slavín je aj SOR B 9,5 príliš veľký...