Reply on: TeBeCe #43389:
K 2 s hlasičom , to aby sme nezaostavali v EU. No ja by som pridal info: Prave sa veziete v električke vyrobenej v roku vyroby, spolu najazdenych kilometrov , spotreba KW, kimacanie v %, hlučnosť v DB, meškanie a rychlosť jazdy a hneď bude elina plná obdivujucich turistov ekonom. veľkomesta. Tak maju fakt čo tam davať tie hlasiče so sugestivne oblbnuteho cestovania.
yale
A naopak, ak bude vybudovaná podzemná trasa na hlavnom dopravnom smere (smeroch) v centre, tá zostane vždy "moderná" v tom smere, že sa bude dať modernizovať na potrebnú úroveň. Stratí opodstatnenie iba v prípade, ak by sa náhodou hore uvoľnilo miesto na bezkolízne vedenie po povrchu