ufo:
No ja cestujem do Wien vylucne ERkami cez Machegg, je to velmi pekny kus trate a aj tie stare vagoniky sa mi pacia, oznacenie si teraz neviem spomenut. A ako vies, tak nie som fanda autobusov. Ale inak OK.
No ja cestujem do Wien vylucne ERkami cez Machegg, je to velmi pekny kus trate a aj tie stare vagoniky sa mi pacia, oznacenie si teraz neviem spomenut. A ako vies, tak nie som fanda autobusov. Ale inak OK.
Buldozer
Alebo ide len o pravu trate od bývalej kefovej tovarni a po Obchodnú ulicu? Bude sa robit komplet triangel? A ak ano tak komplexne ako pred par rokmi pri Tescu alebo to len odfláknu zaliatím asfaltom ????????????
DAKUJEM