Ono... Neviem čím to je, ale skúsenosti zo sveta sa berú podľa potreby. Niekedy sa hodia a niekedy sa nehodia. Ako chceme aplikovať na úplne inú mentalitu akékoľvek skúsenosti ? Zopakujem už 100 krát povedané - systematicky pripravovať deti v predpubertálnom veku, že to nie je vhodný spôsob trávenia voľného času, respektíve tak trochu aktivovať sociálno - výchovný program.
Inak si viem bez problémov predstaviť nejedno kompletne grafiťácky upravené vozidlo. Bolo by to rozhodne v niektorých prípadoch krajšie. No zrejme jediný pokus (aj keď nie graffiti) na jednej karose (pár rokov dozadu) myslím, že ju natreli hrozne škaredou hnedou s nejakými zvieratami - akože ZOO Karosa. Nebol to zlý nápad, no používali štetce a potom to vyzeralo dosť zle. Spomínate si na ňu ?
Diky, chodim na M-hilfestr pomerne pravidelne, ale velmi nemam stastie na zlavy. Ja tam chodim s IC402 spat s IC403, cize vystupujem na Westbf. a na M-hilfestr. som pesi za 2 minuty ? Usetrim eura na MHD.
dnes okolo 14:00 nabúralo auto do električky smerom do Dúbravky stalo sa to tesne pár metrov od zastavky Nad Lúčkami cez priecestie cez cestu!!!!!!!!!!!!!!§ ? ? ? ?
Pretoze v case, ked sa vyrabala, este CKD nemalo ukonceny vyvoj podvozkov typu PCC na 1000mm, a ked ho ukoncili a vyrobili prve funkcne, tak ich osadili rovno druhemu prototypu T2 s prazskym ev.c. 6002, ktory potom jazdil u nas
Marfa: Trnavske myto, elektricky liniek 1, 4 a 9, smer Dubravka, resp. Karlova Ves, vystup v zastavke Park kultury a hore briezkom napravo po strmych schodoch pesibus. Doporucujem v mape vyhladat, pri Parku kultury pred schodami sa jedna nachadza v presvetlenom stojane spolocne s reklamou. Kto to tam nepozna, tomu sa to moze zdat zlozite, ale nie je to tak. Ak potrebujes listok, 30min Ti staci.
Z Rače do Ružinova je treba použiť tangenciálne linky ako 75, resp. Električky na Račianskej s prestupom na zastávke "Riazanská" na linku 50 ? O električkovú linku v relácii Rača - Ružinov by bol iba minimálny záujem, nakoľko z tejto linky by väčšina cestujúcich (ak nie všetci) vystúpili na zastávkach Račianske Mýto (pri jazde z/do Rače), resp. Vazovova, resp. Trnavské Mýto (pri jazde do/z Ružinova). Vami navrhovaná električková linka linka by mala opodstatnenie iba po sprevádzkovaní trate po Bajkalskej, alebo Tomášikovej, kde existujú návrhy aj na trolejbusovú trať.
Od 9.4.2005 je z dôvodu výluky električkovej trate presmerovaná linka č.8 ( z Rače do Ružinova a opačne ).
Zaujímalo by ma, či nie je možné ponechať túto trasu aj po
skončení výluky. Z Rače je totiž problém dostať sa v krátkom čase do oblastí ( ružinovská nemocnica, Ružinov atď) a naopak, z Račianského mýta nie je žiaden problém dostať sa
promtne na hlavnú stanicu nakoľko je tam nespočetne mnoho
spojov.
Eee. Myslíš, že by to boli skutočne efektívne využité peniaze ?
A myslíš, že tager checkuje, že sa vyzabával v takej 7787 alebo 7112 či čokoľvek iné a či to v tej 7787 alebo 7112 zostalo deň alebo týždeň prípadne pol roka ? Ako často sa odvezie v tej istej ? Je mu to úplne jedno.
Snažím sa ti povedať, že mu ide o ako to post-puberťáci nazývajú adrenalín... Aspoň dúfam. A je mu jedno kedy sa to zlikviduje. Rád to totiž robí na čisté a nepoškvrnené plochy, kde ešte nikto pred ním nebol. ?
Logika mi hovorí, že interval 8-9 je tak kvôli tomu, aby tam tá linka vôbec mohla premávať. Lebo ak by to tak nebolo, potom by bola 210 konfliktná aj s 202 aj s 205 a neviem ako by prechádzala cez Rajskú.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
anonym