Reply on: Ámos Keynes #42547:
pocuvaj ma .toto su stranky na ktore chodia vodici z MHD,urcite si to pozre aj vedenie a samozrejme ludia.To je dovod preco to tu pisem.Sor je dobry autobus?a co je potom znizene VOLVO.Viem to je srot.SOR je urcite lepsi,vsak je maly,stale vrzga a plne akceptuje vozickarov.Viem ze Volvo je drahe ale keby vsetci ludia platili za listky tak ako sa ma,trebars by sa chodilo iba cez predne dvere ako v dubline tak by sa snad nasli peniaze.To s tymi bavorakmi som myslel obrazne.A obdivujem na tebe to ze skratka ti bezdomovci ta vobec netankuju a ked mas taky vztah k mhd ta by si mal proti nim bojovat aj ty.A na margo predstav si ze by si bol vozickar urcite by sa ti cesta MHD pacila,vsak
A mám pocit, že tam musím ísť ešte cez väčšie blato, ako keď idem z tej Lamačskej cesty.
?
Ámos Keynes
Re #42522 aNTI: Pokiaľ sa snažíš zdrhnúť, ako to čierny pasažieri robia, tak nech pouýije aj chvaty a hmaty.
Re #42532 Meky: Revizor v uniforme je najväčšia chobotina aká môže byť. Ja som šoky s revizormi zažíval v Prahe. Prišiel ku mne a vyhrkol: revize CL. Ani dobrý deň, ani ďakujem, ani nepoprosia nič. (A takto sa mi to stalo trikrát, možno som mal len smolu, blbec sa nájde všade) Naši revizori aj pozdravia aj poďakujú a nechodia povoze ako duchovia a už dopredu počuješ: Revízia cestovných lístkov, dobrý deň cestovné lístky poprosím.
Re #42542 aNTI: Nikto jeho názor neodcudzuje, ale keď sem napíše desať príspevkov s rovnakým textom a žiada nás o nápravu, pričom my s tým nič neurobíme, aj keď by sme chceli, tak potom nech sa nečuduje reakciam.
Re #42535 helenka: Jedno vozidlo, kedysi jazdiace na L180 také štítky malo.
Re #42537 si: Na jednej strane nadávaš na preplnené vozy, na druhej ti nevadí že miesto zbytočne zaberajú ruksaky. Samozrejme, že by mali byť na zemi, alebo v rukách. Ale ty si zrejme tiež z tých arogantných ľudí, ktorí vo voze majú ruksak na chrbte a vôbec im nevadí, koľkým ľuďom s ním dajú cez hubu. A cez kľúčovú dierku by som pretiahol tých, čo si dajú ruksak na sedačku a ostanú stáť. Na to tie sedačky nie sú. (to isté platí aj o babkách s nákupom, ktorým je zaťažko položiť tesko igelitku na zem)