kde si prosim Ta, vo Vajnoroch videl elektrickove kolaje? Ad2: mas predstavu, ake vysoke poplatky uctuju ZSR za pouzitie zeleznicnej dopravnej cesty??! Ad3: mas predstavu, co vsetko musí splnat drazne vozidlo na to, aby mohlo mat prechodnost do siete ZSR? Ad4: technologia tvorby GVD, vravi Ti to cosi? Ad5: ako chces napajat 600V= elektricku zo siete 25kV,50Hz? Ad6: koho alebo co tam chces v takych relaciach vozit? Vzduch a prazdne miesta na sedenie?
piki
Konečne jeden rozumný názor. Nikto predsa nehovorí o tom, že by chcel pchat súčasnú bratislavskú električku na železničné trate. To je somarina, o ktorej je škoda sa baviť. Hovoríme o novej rýchlodráhe do Petržalky, kde predpokladám, sa nakúpia celkom iné nové vozidlá, ktoré by mali málo spoločného s terajšími bratislavakými kolísajúcimi sa kačicami.