Vcerajsia kalamita: videl som ist 7759+60 s polovysunutym zberac na zadnom vozni do vozovne. (myslim 6ka)
Trolejbusy chodili sposobom: pol hodinu nic, potom dve naraz, potom o pat minut dalsia a zase pol hodinu nic..
Po meste behala historicka elektricka c. 38
Okolo pol piatej na kriznej a vajnorskej smerom do mesta stalo asi dvadsat elektriciek, ale dovodom bolo nestihnutie semaforu
DOVOD VCERAJSICH ZAPCH: V celom meste kazdu hodinu na pol hodinu vypli SEMAFORY, lebo prechadzali bavoraky s policajtami !!! TO NA MARKIZE NEPOVEDALI!!! Ved ked zasvietila zelena tak ziadna kalamita nebola uz!!
Trolejbusy chodili sposobom: pol hodinu nic, potom dve naraz, potom o pat minut dalsia a zase pol hodinu nic..
Po meste behala historicka elektricka c. 38
Okolo pol piatej na kriznej a vajnorskej smerom do mesta stalo asi dvadsat elektriciek, ale dovodom bolo nestihnutie semaforu

DOVOD VCERAJSICH ZAPCH: V celom meste kazdu hodinu na pol hodinu vypli SEMAFORY, lebo prechadzali bavoraky s policajtami !!! TO NA MARKIZE NEPOVEDALI!!! Ved ked zasvietila zelena tak ziadna kalamita nebola uz!!

COLOR
Vcera okolo piatej sa niekde medzi Vozovnou a Komisarkami stala nehoda. Premavala len linka 7. Dibust mi povedal, ze je tam nejaka velka havarka a zlozil. Cestujuci su tak strasne krepi, ze aj ked som im povedal, ze nic nepojde, tak cakali dalej a pekne ignorovali vsetky sedmicky (bol som na zastavke Ursinyho smer Raca pre objasnenie) no proste prisla skoro prazdna 7 oni ju odignorovali, potom este asi tri sedmy prisli, cestujuci total ignore, potom prisla 5 s BROSE "Zeleznicna stanica Vinohrady" cervene na bielom a ti co sa zmestili v pohode nastupili... sa museli riadne divit, ked ich vodic vyhodil, krepani... ale nechapem preco dibusti nejak nepresmerovali eliny, ktore neboli v zapche sposobenej tou havarku, nepresmerovali bud cez vozovnu, alebo Gastanovy Hajik, kde by sa mohli tocit. Lebo 5-ky si este z Dubravky pohodovo isli hodinu po havarii, ale nas5 uz nesla ziadna, t.j. ze sa nikde neotocili, ale ze isli rovno do paze
poprepustam, lebo su to NESCHOPNI DIBUSTI!