Ale ved to je predsa obycajny bordel!Pokial si magiustrat nie je schopny poradit s 10cm snehu tak co vlastne zvlada?Napocitat do 10?Alebo sa spolieha na globalne oteplovanie a rata s tym ze v SR nebude sneh?Vy ako bratislavska verejnost by ste mali ziadat konkretne kroky od magitratu proti kalamite a ak ich nie je schopny vykonat tak by ste mali ziadat odstupenie konkretnych ludi-platime ich zo svojich dani tak nech nam sluzia!
Uz som sa trochu ukludnil a to mi umoznuje reagovat na galeriu fotografii z Kosic kde okrem ineho figuruje fotka KT8D5 e.c. 500 s podtextom:
"e.c.500 s este povodnym (!) naterom" co je velmi zaujimavy fakt pretoze dnes som sa zhodou okolosti tou KT8D5 viezol a ma sivo-bielo-zeleno-modru farebnu schemu.Takisto oznacenie statnych farieb na KT8D5 za (citujem)"rychlodrazny nater"-je sila,pretoze tie elektricky si jazdia vselijako len nie do exVSZ po rychlodrahe.
Este ma napadlo-pokojne si zazalujte magistrat za zavadzanie verejnosti a zneuzivanie pravomoci vereneho cinitela a hodte k tomu nejaku omacku napr.korupciu
Uz som sa trochu ukludnil a to mi umoznuje reagovat na galeriu fotografii z Kosic kde okrem ineho figuruje fotka KT8D5 e.c. 500 s podtextom:
"e.c.500 s este povodnym (!) naterom" co je velmi zaujimavy fakt pretoze dnes som sa zhodou okolosti tou KT8D5 viezol a ma sivo-bielo-zeleno-modru farebnu schemu.Takisto oznacenie statnych farieb na KT8D5 za (citujem)"rychlodrazny nater"-je sila,pretoze tie elektricky si jazdia vselijako len nie do exVSZ po rychlodrahe.
Este ma napadlo-pokojne si zazalujte magistrat za zavadzanie verejnosti a zneuzivanie pravomoci vereneho cinitela a hodte k tomu nejaku omacku napr.korupciu
Ale sranda, ze smerom na Racko neslo peknych 20 min. nic! Az potom 210 ale ta sa hned uuuplne brutalne natrieskala!
COLOR
jeden spoluziak sa trafil presne do Konvekty 4849. Uvidime co z toho bude...