Ludia, neviete, čo je to za novinársku kačicu s tou Obchodnou-zjednokolajnenie???Vie niekto dačo oficiálne???
Podla mna už nemaju hlúpi novinárkovia čo písat tak napíšu takuto blbost...Len zvláštne že akosi často, naposledy bola volovina v novinách SME 18.1.2005, že na nivách idú stavat Biznis Centrum na pozostatkoch depa metra...
Ja by som im normálne daval pokuty alebo basu za šírenie zavadzajucich, ničím nepodložených a poplašných správ!!!
Podla mna už nemaju hlúpi novinárkovia čo písat tak napíšu takuto blbost...Len zvláštne že akosi často, naposledy bola volovina v novinách SME 18.1.2005, že na nivách idú stavat Biznis Centrum na pozostatkoch depa metra...
Ja by som im normálne daval pokuty alebo basu za šírenie zavadzajucich, ničím nepodložených a poplašných správ!!!

engine
suhlasim s matelkom #39943
a navyse si myslim, ze registraciou sa tento problem nevyriesi, v niektorych pripadoch to moze mat opacny efekt. obcas sa medzi tymito nespravne adresovanymi nadavkami objavi aj rozumna kritika ktora by mohla mat nejaky ucinok. ked sa vsak takyto "rozumny kritik" bude musiet najskor zaregistrovat, tak sa na to rovno vy**** a svet mozno prave prisiel o jednu genialnu myslienku.
ja by som navrhol, aby bola pre taketo pripady pripravena standardna odpoved (a hlavne slusna !!!), ktorou by sa odpovedalo. to by nemal byt problem nakodovat, par vyvolenych tu stale bdie a mohli by to ustrazit.