Reply on: bonzak #39642:
Tusim prezil. Mna by zaujimalo, ci niekto nepozna priebeh tejto nehody. Nejde mi totiz do hlavy, ako je mozne, ze vodic eliny nebrzdil, ked tam videl tolko cokolady. Taky kamion predsa nevybehne na priecestie len tak.
Martin Fundárek
(Hoci to vyzerá ako sranda, môže to tak vážne byť. Jednoducho celá nostalgická súprava môže jazdiť na všetkých nepravidelných spojoch rovnako. Ako je to v skutočnosti, netuším. Skús www.vsoe.com)