Mira: nenechaj sa oklamat! Glajze pred VUBkou su pozostatok rozsiahleho vleckoveho systemu, ktory bol prave tym oblukom pripojeny k zst. Nivy (ex Nove Mesto). Len to si uz chlapcekovia nepamätaju a tak fantaziruju o tom co by bolo keby. Trat z Komarna viedla po Trnavskej-Metodovej-Vuka Karadzica a ustila do presne opacneho zhlavia rovnakej stanice povedla depa
si
Re #39595 Ámos Keynes: filialka miesto hlavnej stanice je chobotina, nevies tam rozumne zaustit vlaky prichadzajuce z trate 110, co je dost vytazeny smer aj v osobnej doprave takze rozbijes moznost jednoducheho prestupu. Dost na pazu pre ludi prechadzajucich mestom je uz aj to, ze autobusova stanica je niekde inde ako hlavna zeleznicna