tak revizory to su vymlete hlavy....sa na nich staci pozriet....
v zivote by som mu neukazal obcianksy....hentaky deges aby sa pozeral na moje osobne udaje... ?
v zivote by som mu neukazal obcianksy....hentaky deges aby sa pozeral na moje osobne udaje... ?
Ámos Keynes
Jediný dôvod, ktorý by som uznal je bezpečnosť cestujúcich.
Ale pripomienkové konanie bolo, mohol si tam poslať pripomienku s tým, že vodič električiek nebude vidieť cestujúcich a že môže cestujúceho privrieť vo dverách.
Mám pocit, že všetky naše električky majú blokovanie rozjazdu. A tiež by mali mať, že keď dvere niekoho privrú tak sa znovu otvoria a zatvoria. Ale to neviem či majú všeky. Videl som to len na K2S.
Okrem iného obratisko je podľa toho výkresu rovnaké ak nie väčšie ako to súčasné.