Amos keynes: by som mu povedaL NECH ZAVOLA POLICAJTA ALEBO BY SOM ZDRHOL......
druha vec: ja necestujem na cierno...rodicia dbaju na to aby som mal listok takze tento problem nemam
druha vec: ja necestujem na cierno...rodicia dbaju na to aby som mal listok takze tento problem nemam
Ámos Keynes
Jediný dôvod, ktorý by som uznal je bezpečnosť cestujúcich.
Ale pripomienkové konanie bolo, mohol si tam poslať pripomienku s tým, že vodič električiek nebude vidieť cestujúcich a že môže cestujúceho privrieť vo dverách.
Mám pocit, že všetky naše električky majú blokovanie rozjazdu. A tiež by mali mať, že keď dvere niekoho privrú tak sa znovu otvoria a zatvoria. Ale to neviem či majú všeky. Videl som to len na K2S.
Okrem iného obratisko je podľa toho výkresu rovnaké ak nie väčšie ako to súčasné.