fobust:Tú úpravu si si ani nemohol všimnúť,ibaže by si sa zaujímal o MHD a špecificky trakčné vedenie už vo veku takých 4 rokov...

Len tam pri Turčianskej tie debilné semafory to spomalujú. Ale vodiči sa časom naučia, že kedy a ako rýchlo majú ísť, aby stihli zelenú (pokiaľ tie semafory nemajú nejaký náhodný cyklus). Inak nechápem, prečo tú novú zastávku Novohradská nedali pred semafor.
fobust
Pri fotkach je aj pokec, kde to rekonstuovali.