Reply on: Esicko #38945:
Pro*o*otovič sa hovorí. Debil čo vlak do maturity nevidel.
?
Chore...
To by som už nevyužíval nočáky vôbec... Cez ASMN mi 510 ide aj teraz..
? ?
A diskusiu k L27 prenecham ostatnym 
fobust
Skuste sa obratit na DPB, pripadne sa postazujte na www.bratislava.sk, tam to citaju aj zastupcovia mesta, ako majitela 100% akcii DPB. Osobne odporucam cestovat tak, aby ste aj v pripade vynechania spoja dosli do prace na cas. Ja prichadzam do prace 20 minut pred zacatim pracovnej doby. A par krat sa mi to uz vyplatilo. Za ten rok a pol co tu pracujem som ani raz neprisiel neskoro. A boli meskania, nehody. Chodim elektrickou. Ale rano som sa nikdy nezdrzal tak dlho, aby som nestihol.