Reply on: yale #38422:
Niekedy cca. v roku 1988 som ako študent FiFUK v BEÚSe brigádujúci konal službu na linke 11 s káčerom rovnoplechým extrémne vrakóznym tesnepoVPoidným 7001. Na Šafku mi nastúpila spolužiačka a hovorí "Ty máš dnes ale krásnu novú električku!"
galiyosha
Ale v principe suhlasim. Odtrhnutie od reality je v Bratislave pomerne silne. Autobusove prevadzky nemaju co vypravovat, ale namiesto toho, aby sa priebezne obmienal vozovy park lacnejsimi vozmi sa caka na nejaku megadodavku nizkopodlazakov, nebodaj este na zemny plyn...