Reply on: bioraver #38417:
Myslim, ze darcovstvo je vec, ktoru konkretny DP uznava z vlastnej iniciativy a svojim sposobom. V Ziline maju (alebo aspon mali v roku 1997) darcovia moznost zlosovania o rocny volny listok zdarma, ked sa nemylim. V Presove drzitelia striebornej a zlatej Janskeho plakety maju zvlastnu tarifu. Ale inde darcom nemusia priznat ziadne vyhody.
Totiž linkou X16 pôjde z Nív presne nula cestujúcich a z Rajskej možno zopár nechápavcov, čo radšej nastúpili, lebo sa zľakli, že nič iné nepôjde..
Andy