Reply on: Ámos Keynes #38241:
Jezis ty si ma zas nepochopil... Myslel som to tak, ze sa o nej ucime len pre to, lebo je to sucast nasich narodnych dejin, kdezto o takom Parizi, kde sa konala Versaillska dohoda, Viedni (viedenska arbitraz) a napr. Mnichove (Mnichovska dohoda) sa ucia aspon vo vsetkych inteligentnych krajinach, lebo je to sucast svetovych dejin...Inak ked sme pri tom, americania su pekne vymlety... minule som kecal s jednou americankau cez ICQ a nevedela CO JE europa!!! to je vazne sila...
Ámos: Inak mate dobre tablo ?
Zdenko
Re #38231 Ike: Prepac, ale mam pocit, ze je ich viac.
Re #38240 Ike: Aj mne sa paci to obdobie. ?
Re #38241 Ámos Keynes: Tusim 15, ak sa nemylim, zacalo to Maximilianom, ktory ma fontanu na hlavnom namesti.