Reply on: Tomáš #37870:
odkial beries tak dokonaly opis situacie-si tam bol? Za to, ze by mi niekto vbehol do dveri, ho mam tahat po zemi?Autobus nema cakat na cestujuceho- autobus ma cakat na cas , kedy ma pravidelny odchod...
Napisal si to tak, ako keby ta holka vsetko toto urobila, a za vsetkych niesla vinu.









SDF
Osobne si myslim, ze je podstatne viac havarijnych trati ako Racianska, kde by operativna vyluka mala svoje opodstatnenie. ?
A to si myslim, ze jeden prechod sa da spravit za vikend a podbijanie hadam aj v priebezne v noci ? ?