Reply on: si #37853:
Neviem, co sa vyhrazas, ale mam Ja 100%nu pravdu. Inac by si hentake faciny nepisal. To nikoho nezaujima ci videl alebo nevidel , jedno je vsak iste pokial to bude v dopravnych spojoch take ako to ma byt a nebudeme sa bat tak potom klobuk dole pred vsetkymi vodicmi mhd.
A co Ty vies o vlakovej cate, tak to si napisal totalnu koninu!
Vlakova cata sa sklada z: vlakveduceho a 2 sprievodcov. Ti musia perfektne ovladat D1 a D2. D1 a D2 to su predpisy.
A drzim palce vodicom liniek MHD, aby sa im uz ziadny problem nevyskytol v ich sluzbe. Nie som proti nim, ale nech sa poucia z kolegovho pruseru. Nie, ze nevidel, ale nechcel vidiet!
A PROSIM BEZ URAZOK JA NEURAZAM JA KONSTATUJEM A VARUJEM OSTATNICH VODICOV MHD V PODOBNYCH PRIPADOCH, ABY SA IM NESTALI!
Nie je vylucene, ze raz to mozem byt ja al.Zdeno , Fero, Jozo, Julia, Marta, Justina atd.
NERYPTE DO VODICOV A KED NIECO CHCETE TAK HO POPROSTE, LEBO ON NEVIDI DOZADU! HA HA HA SRANDA! NE! ? ? ? ? ? ? ? ? ☠
? ? ?
? ? ? ? ? ?
si
Re #37851 Ike: mal by... sadni si do narvanej klobasy v lavotocivom obluku za volant a povedz mi ako vidis na zadne dvere...
Re #37838 Cestujuci! Akcia a Reakcia!: je jedno ci su to vozne vlaku alebo klbovy autobus (alebo suprava elektriciek), vsetko z toho sa v obluku ohne a situacia s vyhladom je obdobna (aj vlakveduci na rovnej kolaji vidi odpredu az dozadu co sa mu deje na perone a nepotrebuje pomoc, ale ak je peron zahnuty...) A iste si vies predstavit ako vzrastie cestovne ak by sa na vypravu kazdeho vozidla zdvojnasobili mzdove naklady.