Reply on: Ike #37805:
Ale celé to nejde dokopy.. Veď to nikto vo voze nevidel? Však mi niekedy idú prasknúť bubienky od toho, keď napr. niekto zareve, keď náhodou nejaká nestihne vystúpiť. Nie je možné, aby prešiel 30 metrov.. Noviny zvyknú preháňať...
DuPe
Najlepsie by bolo, keby tam instalovali na stredovej ciare take tie "betonove zvodidla" ktore su uz dnes pomerne bezne. Su lahko demontovatelne a zvysila by sa tam bezpecnost ze auto nemoze prebehnut do protismeru a urcite by sa znizil pocet prebiehajucich, resp. minimalne u tych vekovych kategorii 65+ ?