Reply on: Peter #37700:
Ja som bol Moskve pred 15 rokmi, naozaj super (to neskutočné množstvo trolejbusov (aj nákladných), električiek i metra), lístok za 5 kopejok
Tiež by som si to rád zopakoval. Skôr by ma zaujímalo, ako je to teraz v Moskve s ubytkom, za koľko sa dá zohnať také lacnejšie a kde?

Peter
Monorail v Moskve
To je haluz, Moskva sa nezda, to mesto ma nieco do seba.
Bol som tam 3 roky dozadu, rad sa tam vratim, je tam co pozerat.
Co sa tyka toho lahkeho metra, mozete najst fota
suprav na:
www.mymetro.ru
Stranka je v RU, kto hovori Rusky ma vyhodu.
Kliknite na tretiu ikonu z lava - VAGONY
a potom si vyberte VAGONY MODELI 81-740 (81-741),
to je ich lahke metro.
Inac je to v celku dobra stranka.
Peter.