Nakolko je dnes menej na praci ako sa ocakavalo, tak som vyuzil kapacity mojho mozgu a dosiel som k zaveru, ze v braislave mame asymetricky rozchod, spravne asimetricky, resp. asi metrovy. Tolko k toleranciam, vsak Trabusti by vedeli o com vravim... Cize mame rozchod asi meter. Ja viem, nic moc...
fobust
To je sice pravda, ale idu uplne odlisnou trasou, miestami ovela dalej vzdialenou ako tych 200 metrov. Skus si pesi prejst z Kapucinskej pod Most SNP alebo z Postovej na Safko. To je uz dalej...