Reply on: Vševedko #37141:
? Myslel som schovať prednú kuplovačku prvého vozu a zadnú druhého vozu.Re #37145 Sarko: Lebo u ns platí "to sa nedá lebo norma" a tak hladáme ako splniť normu. Aj tak vak neviem čo by sme spájali. Neviem ako si to tu predstavujú, že či by 2xK2S jazdili na L5 a 2xT či sóla na L14, L3, L7, L17. veď to by sa v DPB posrali z toho nárastu vozokilometrov.
Lucia
Ad Martin: Z vychodneho? A odkial - Juh-vych,P.Biskupice 70 pod N.most, Vrakuňa - trolejbusy až na Šulekovu, Ružinov - 9 a iné, Vajnory autobus na Trn.myto, Rača - 5, Čierna voda veľkodušne tiez spoj MHD. Tak aky vychod mas na mysli -mozno neviem