Reply on: fobust #36946:
Uff,je tam planovanych 11 liniek a spociva v tom,ze by sa mala kombinovat elektricka,metro a rychlodraha(su tam aj nacrty vozov a dost obsiahly sprievodny text). ? Ale teraz neviem ci je to v sci-fi alebo v Clankoch... ?

DuPe
1. Novostavba nbs
2. Prieskumny tunel metra pod dunajom
3. DPB
4. O kúsok dalej je plníčka SPP