Reply on: Ámos #36916:
Moja rec!Presne to som sa tu snazil vyjadrit... ? Inak mozno blba otazka,ale co je to tocna pre 43S?resp.CO JE TO S?????? ? ?
, by okolo benzinky iba zatocila, teraz su tam semafory. :))

v širšom centre považujem za logické a optimálne, trasovaním po povrchu sa k nemu však nedá priblížiť.
El Sergio
Ale aj tak by to bol asi zbytocny luxus.Nepacilo by sa to ani tym cestujucim,co sa v uz teraz rano tlacia v preplnenej 198 a,povedzme si to otvorene,ani tym,co by sa do nej museli tlacit na Ovsistskom namesti... ? ?
Ale v DPB je vsetko mozne... ?