Reply on: Ike #36904:
To musi byt ONA!!!!Aj ja taku mam a je to naozaj skvely kopec nezmyslov... ? Aj ta siet MHD v nej nestoji za vela... ?

v širšom centre považujem za logické a optimálne, trasovaním po povrchu sa k nemu však nedá priblížiť. 
Vladimír
-> mapy Bratislavy od VKÚ:
- 1. vydanie - redakčná uzávierka 2.9.1994 - časť spojov L57 zachádza na Kaukazskú
- 2. vydanie - redakčná uzávierka 3.5.1995 - časť spojov L57 zachádza na Kaukazskú
- 3. vydanie - redakčná uzávierka 2.4.1997 - L57 už vôbec nepremáva
S tou mapou z roku 1985 nerozumiem. Tú mapu tiež mám a žiadna L57 na Klokočovu nie je zakreslená. Dokonca si dovoľujem tvrdiť, že na Klokočovu L57 nikdy nejazdila. Na ul. Pri seči dlhé roky končila akurát L52.