kokoooooos....oni rozbili aj ten prejazd pri botanickej jak je OMV pumpa!! dufam ze ho rusia forever....ale sak to ma za tu 7085 :-))) no ved pri krizi je dost miesta na otacanie...ked su prejazdy kazdych par metrov tak to soferov len zvadza k zbytocnemu otacaniu :-)))

d3k0
Andy: Nechaj Sarkana na pokoji, ani nam by sa nepacilo, keby takto o nas z nasim chrbtom nieco pisali...
Decko: Ked sa to tak vezme, tak T3S je stara, elina, co sa tvari ako nova, ale ked bola stara, tak sa podla papierov tvarila ako este starsia (T2)...
Martin: Ta 23Tr je uz davno v niektorom z nasich sci-fi
tulenique: Z FEI sa do Petrzky dostanes tak, ze pojedes na koniec Mlynskej doliny, otocis sa o 180 stupnov, v Mlynskej doline odbocis ako k cintorinu, zase dolava a este raz dolava a uz si na moste
Si: Zdrazenie elektriceniek nie je take velke - 3-mes. studentska zo 725 na 760.