Reply on: Joshua #33619:
1) Ja by som to bral ako vyhodu, nakolko pri pesibuse sa usetri na cestovnom.
2) Aby nevzniklo nedorozumenie, tak iMHD != DPB
3) Co tak skusit kombinaciu 50/86 + 8/9/14 ???
... ale cestovne musime platit ako keby sa nechumelilo...
COLOR
Peter...T a glumko: No to ste sa nasli dvaja pravi, nevidite do toho a kydate, VLCACI!!!
Re #33535 peter...t: Uz len nase vzduchocistiace a hlukpozierajuce plynove Karosy maju vnutri (najma na motore) CHLADOK!!! Ja z teba asi skapem, kamo! ? A spytaj sa vodicov napriklad 2626, ake maju tie vozy tah. Ja som si vzdy myslel ze ti vodici su slimaci, ale ked som sa spytal a povedal mi ze vsade mal pedal na podlahe, tak mi uz do smiechu nebolo...
Re #33533 TeBeCe: Gratulujem!
BMko: S tym nedostatkom lacnej kvlifikovanej pracovnej sily si ma fakt dostal do krcov... Alebo ani nie mna, ale MHD v BA (ale do posmrtnych). Povedal by som ze je to chore. Ako, celkom sa mi paci ze z tchto dvoch mesiacov nebol premarneny vlastne ani jeden den ze by sa nepracovalo, ale stve ma ze sa pracuje len do 16:00 a aj tak je malo ludi a techniky. A penazi. #vomit# ?
novacik: tie peniaze TREBA precerpat, inak to bude cim dalej tym horsie, a aj mimoriadne situacie zapricinene technickym stavom trati sposobuju ubytok vlacakov, resp. ich presun do IGK.
Ale preco nebude na Racku Gumokov? Vie mi to niekto _objektivne_ objasnit?
ma: mas pravdu, Technicka univerzita sa mohla veselo robit a vlcaci by to ani nepocitili
fobust: Uz sa tesim, ako pri BA-neudrzbe nam z Combina budu za 5 rokov jazdit len Cabrina (odvodene od slova kabriolet).