Reply on: Andy #33298:
Mal si naňho ísť slovenčinou... Tú by jednak neovládal a jednak by hneď pochopil, že niet čo pýtať

... Kto chce, pochopi.

Ja nemat ziadne euro

Znamena to teda ze zlocinecka spolocnost ma cestovne super lacne

yale
asi uz nema zmysel k tejto teme nieco dodavat.