COLOR:
tato co je najnovsie pridana si uz ani nepamatam v com, ale d3k0vi som ju posielal uz davno (btw, aj podla mna vyzera dost otrasne - skusim ju prerobit).
medzicasom som ostatne schemy zacal robit v corel draw ... ale myslim este nie su vsetky uverejnene
tato co je najnovsie pridana si uz ani nepamatam v com, ale d3k0vi som ju posielal uz davno (btw, aj podla mna vyzera dost otrasne - skusim ju prerobit).
medzicasom som ostatne schemy zacal robit v corel draw ... ale myslim este nie su vsetky uverejnene
Ale mne sa na 5 a 1 K2ky vzdy pacili !
Vladimir
Ako uz pisal Papyr, 319 po GO je, 311 po GO nie je.
Roman V. fotil fotky v Kosiciach bud v roku 1998 alebo 1997, presne to neviem.