Karosa 319 je po GO, 311 je perfektne udrziavana od jej dodania v r.1990. Ona totiz ta 311 ma plosinu pre invalidov. A okrem toho mala ako prva digitalne displeje (uz ich zase nema), ako prva mala elektronicke oznacovace listkov a aj zvukove hlasenie zastavok. A kedze sa pomerne casto vyuzivala na rozne vozickarske aj medzimestske podujatia, ma aj zaclonky (!) a rozne podobne prijemne drobnosti.
Martin
vyrábí, někdy v Listopadu (11 měsíc), k nám do Prahy
přijdou 3 na zkoušku. A od příštího roku počítám s
dodávkami 15-25 těchto kloubových nízkopodlažních
autobusů. Ale ta cena je dost přemrštěná, jen za 1
autobus dá DP. hl. m. Prahy asi něco málo přes
10 milionů Kč, takže asi 12 milionů Sk