Reply on: Martin Fundárek #29937:
No minimalne nech konecne zadlazdia tu trat, lebo na bicykli to tam je o zivot... Horsie nez predtym, vtedy tie panely boli rozbite rovnomerne
Teraz chybaju nerovnomerne.
Teraz chybaju nerovnomerne.
Z
Škoda, že si nikdy nemal možnosť vidieť dielenských pri práci...ono to obsahuje nielen prísť k poruche s pojazdnou dielňou, ale tiež robiť v "kanáli" pod autobusom, z ktorého často odpadávajú kusy bahna zmiešaného s olejom, či iné pôvabnosti podľa druhu ročného obdobia...Je to len drobnosť z práce dielenských - navyše, podmienky v každej z dielní sú iné a inak špecifické. A na margo - ono niekedy nepreprezentuje prácu len slušivosť oblečenia, ale ruky, ktoré ju robia...a množstvo z "mojich" dielenských dokážu i pri neľahkých podmienkach často zázraky...