Reply on: fobust #28993:
No ja hlavne dufam, ze ju spolu so 7783-84 ani _omylom_ neuvidim v premavke v den, ked sa bude v centre velkoplosne a hromadne pozerat nejaky hokej. Na druhu stranu, cisto recesisticky by sme mohli nakupit nejake tekvicove semienka, tupe noziky a centrofixky a takto vyzbrojeni ist zajtra vyhrazne postavat na elektrickove zastavky... ? Len zartujem.Ak budete niekto rano dane supravy vidiet, pripadne informacie velmi to ocenim aj s dalsimi odchodmi danych poradi. Vopred dakujem.
?
Jenki
E2+c5 vychází z upraveného Düwaga "typ Mannheim", který má změněný tvar skříně, což se nejnápadněji projevuje zvětšenými okny. Mixovat E2+c5 s E1, c3 a c4 nelze.
Pro doplnění ještě vzpomeňme E6+c6+E6+c6+E6, což je klasická souprava na linku U6. Dnes již jezdí jen v pracovní den, a místo prostředního E6 je nový vůz "T" od Bombardieru. Nadbytečné E6+c6 smrdí ve vozovně a nesmí se ani prodat ani zahodit, protože jsou moc nové. Přitom cestujícím určitě nechybí a personál je přímo nesnáší, protože podle mých rakouských kamarádů je to taková malá katastrofa - řídit to je za trest a ještě se to systematicky sere.
Jinak to není jediný projev vídeňské debility - zřejmě od s. Lacka z Prahy převzali heslo "Tramvaj a Metro nesmí být v souběhu", takže si nafoťte úsek linky 25 do Leopoldau a linku 21 kolem Prátru a Stadionu... vše bude nemilosrdně vyškubáno, protestujte si kde chcete.