Reply on: si #28841:
A koho napadlo robiť voľakedy metro do Petržalky, keď tam nič nestálo? V zóne medzi Starým mostom a mostom Košická má byť nová výstavba a naviac máš blízko Aupark, Átrium , Sad Janka Kráľa, ďalšie objekty sú vo výstavbe. Navyše, po Starom moste nebude pravdepodobne premávka iných druhov MHD, takže prestup na nadväznú dopravu z električky je viac než vhodný. Alebo si obsluhu tohto územia predstavuješ inak? Ako? Pešo zo zastávky Jungmannova alebo Šafárikovo nám?
)
fobust
Ano, presne tam, je to ako zastavuju policajti (vies kde). Je tam vidiet taky dlhy flek, potom urvyty strom a naburany plot. Inac ten tam musel dobre rychlo vletet. ?