Ahojte, neviem, ci ste tu o tom nahodou uz nehovorili (ak ano, sorry), len sa chcem spytat, ci neviete niekto, ze by cez vikend mala premavat zadara historicka elektricka (aj s odbornym vykladom...) Dik.
aj keď neviem, či náhodou tvoj kamarát len nefantarízoval.

Novy zakon...
Ike
Toto nie je diskusne forum dpb, keby bolo, tak by si to spoznala, pretoze by sa tu nadavalo, ale tu sa nenadava...
A my s tym mozme taky isty prd ako ty robit...