Zevraj mame novy bus...teda novy ako novy,ale je to KAROSA B741 s ev.c.1600.V pondelok by mal byt zaradeny do prevadzky...mal by mat linku 21/6...je to tak???
musis kontaktovat autora ankety, zrejme d3ka
Ike
Toto nie je diskusne forum dpb, keby bolo, tak by si to spoznala, pretoze by sa tu nadavalo, ale tu sa nenadava...
A my s tym mozme taky isty prd ako ty robit...