Reply on: TeBeCe #28509:
Podľa zákona platného od 1.4.2004 sa prestávka na odpočinok a jedenie vyplývajúca zo Zákonníka práce deliť nemôže. Bezpečnostná sa však môže deliť. Mne ide len o to, ktorá prestávka sa v ankete myslí, pretože polovica je šitá na jednu a druhá polovica na druhú prestávku.
DuPe
Len problem je v tom, ze byvam v petrzalke a navyse v pesej dostupnosti svojho pracoviska, takze narok na ubytovanie nemam. ?
A ak by som byval dalej, tak by mi pridelili miesto na intraku, takze cestvne by som si zase musel platit z vlastneho...
Ja to ten mesiac do skoncenia civilky nejak prezijem, skor lutujem tych co len teraz nastupili... ?