Reply on: DuPe #28486:
COZE? To aby si TY platil za MHD? Im uplne yebe? Vsak z tych smiesnych 700 Sk co dostanes sa neda prezit! Sam viem o com hovorim! A to este aby si platil MHD!? A ti idioti nevedia ze existuje aj rocna elektricenka, ktora sa da kupit este za povodnu cenu? Mozgy zelene!
)... Pravdou ale je, ze vacsina, aj mestskych, poslancov sa vyvaza autami...

Tondo
Preco sa nezrusia napriklad zlavy pre poslancov?
Oni by to mali z coho platit.
Dufam ze to neostane bez povsimnutia!