No tak ten vyhladavac spojeni co je v odkaze na DPB je fakt ubohy. Nieze musim vediet nastupnu a vystupnu zastavku, ale aj linku s ktorou pojdem. A prestupy to nepozna. ?
Preto sa pytam. Poznas niekoho, kto jazdi na tychto masinkach?
- ASMN - Trnko (prestup na B ) - Rač. radiála - ŽST vin a Rača.
fobust
Som v robote, kde by som bol? ? Obed budem mat od 12:30 do 13:25, tak by sme mohli niekam skocit. Teda ak budes o tom case este v meste. ?