Rád bych věděl jestli v Bratislavě jezdí ještě
staré Ikarusy 280.08? V Praze skončil jejich provoz
1.7.1999. Jaký je váš názor na nové Ikarusy typů
415 a 435, tady v ČR. jezdí jenom 412 a to ještě v Karlových Varech, Děčíně a Táboře. V Praze se zkoušela Bratislavská 415 myslím tak před dvěma roky.
staré Ikarusy 280.08? V Praze skončil jejich provoz
1.7.1999. Jaký je váš názor na nové Ikarusy typů
415 a 435, tady v ČR. jezdí jenom 412 a to ještě v Karlových Varech, Děčíně a Táboře. V Praze se zkoušela Bratislavská 415 myslím tak před dvěma roky.
Martin (Praha)
má 3 kloubový Renaulty a potom já bydlim na Ruzyni a 119 jezdim každý den do školy. Dneska žádný Renaulty na 119 nejezdily. Prosím tě pošli mi více informací na martinfaf@atlas.cz. A ještě k těm nízkopodlažním krátkým Renaultům těch není v Praze 154, ale 172 a k nim ještě 3 Neoplany. Díky za ty informace.