Reply on: quide #27129:
Rozhodne je to mensia utopia, ako dufat, ze tu bude niekedy metro... Ako si myslis, ze by tu metro po par rokoch prevadzky vyzeralo? Lepsie ako dnes elektricky? A to vsetko za neporovnatelne vyssie investicie.Aky nosny system navrhujes ty, ked zavrhujes metro, elektricky, trolejbusy i autobusy?
fobust
Este taka drobnost k teme 6MT vs. T2: ? :
NO A CO? ? vyzeralo by to tu dnes ako v Lisabone! ? Aspon by sme mali nosny system kde vby behali 6MTcka s dvoma SGPakmi a bol by to celosvetovy unikat! ? ? A teraz sa hnevaj a hadz tie noze zo Solingenu! A ked ich dohazdes, tak mozeme realizovat uzkokolajnte TGB a la BEUS. ?