Ospravedlňujem sa v mene Imhd za nefunkčnosť diskusných fór dnes v čase od 14:58 do cca. 22:00. Táto nefunkčnosť bola zapríčinená autorom príspevkov č.2653 v diskusnom fóre ba.imhd a č.29 v diskusnom fóre "dispečer". Nefunkčnosť zapríčinil webmaster stránky www.mestskadoprava.sk, ktorý sa očividne ani nevyzná v základných html tagoch. Obsah jeho príspevku, ktorý bolo nutné vymazať kvôli integrite fóra spočíval v reklame na jeho stránku, na ktorej by ste mali nájsť "exkluzívne" fotky Solarisu.
Poznámka pre dotyčného návštevníka: Raz sme sa dohodli, že si nebudeme písať navzájom do diskusných fór, takže si tu nemusíš robiť reklamu na svoju stránočku. Naši návštevníci ju myslím všetci poznajú a to, že ti tam nikto nechodí môžeš riešiť radšej zvyšovaním kvality, ako trápnymi ťahmi, ktoré ajtak dlhodobo nezaberajú. Odpoveď nečakám
Ostatných návštevníkov posielam pozrieť si fotky na tejto stránke, nech posúdia ich kvalitu sami (aby som od Etienka nebol obvinený, že som ho tak škarede vymazal - aj keď on to robieva s radosťou).
Poznámka pre dotyčného návštevníka: Raz sme sa dohodli, že si nebudeme písať navzájom do diskusných fór, takže si tu nemusíš robiť reklamu na svoju stránočku. Naši návštevníci ju myslím všetci poznajú a to, že ti tam nikto nechodí môžeš riešiť radšej zvyšovaním kvality, ako trápnymi ťahmi, ktoré ajtak dlhodobo nezaberajú. Odpoveď nečakám
Ostatných návštevníkov posielam pozrieť si fotky na tejto stránke, nech posúdia ich kvalitu sami (aby som od Etienka nebol obvinený, že som ho tak škarede vymazal - aj keď on to robieva s radosťou).
Papyr
A spojenie dopravy Presov-Kosice: ked si mozu dopravne podniky v Hradci Kralove a v Pardubiciach uznavat navzajom cestovne listky (jednorazove i casove), preco by to nemohlo byt rovnako i v PO-KE alebo napr. BB-ZV? Len preto, ze sme na Slovensku?
V Prahe nie su pripojene tri obce. Skor takych 100-150 okolitych obci.
A ta Trnava by do BID patrit kludne mohla, ked do prazskej integrovanej dopravy patri okrem Prahy-mesta asi 5 okolitych okresov (Kolin, Kladno, Benesov, Praha vychod, Praha zapad), preco by bratislavska MHD nemohla byt od D. Stredy po Malacky a od Trnavy po Schwechat :-))))?